Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap leejtettem a Sony...

Tegnap leejtettem a Sony xperia L telefonomon és a képernyő berepedt szinte az egész képernyőn?

Figyelt kérdés
sokan azt mondják hogy nem kell az egész telefon képernyőjet javítani, csak a legfelső plexit, mert ugyan úgy tudom használni a telefont mint régen, csak zavarnak a csíkok a képernyőn? Mennyiben kerülhet a a felso plexi csere?
2014. aug. 25. 02:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet kapni kit-eket, hazilag is ha egy kicsit ugyesebb kezed van meg tudod oldani. E-bay-on rengetek keszletek vannak szerintem, nezz szet. Ha van holegfuvo azzal nagyon ovatosan elkezded melegiteni korbe a keretet es egy kis tappancsal le tudod emelni. Reszletesen a szereleset megtalalhatod a csomaban. De a csere csak akkor lehetseges ha maga a kepernyo nem repedt meg. Persze ha garancias a telefon azonnal vidd el a szervizbe!
2014. aug. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!