Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel ot 995 vagy Nokia...

Alcatel ot 995 vagy Nokia Lumia 625?

Figyelt kérdés

Melyiket érdemes megvenni?

Melyik a kevésbé lefagyós, gyorsabb?


2014. aug. 25. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Nokia.

Alcatelem van (és nem nyúzom a telefont), de 2 év alatt a kijelző elmozdult a tokban, a jack csatlakozó kontaktos lett, túlmelegszik, a bluetoothon átvitt hang (bluetooth hangszórón) akadozik, illetve a töltőcsatlakozó is van hogy kidobja a kábelt.

De újkorában elég gyors volt, a kamera nem tetszik, ha beleremeg a kezem, akkor tiszta homály lesz a kép is.

2014. aug. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A Nokiát nem ismerem, de a tesómnak és nekem is Alcetel ot995-ösünk van, szóval gondoltam leírom, mik a tapasztalataink.

Nem vagyunk telefonszakértők, és mindkettőnknek ez az első okostelefonja, de így 2, ill. 1 év után mindketten úgy látjuk, hogy nem a legszuperebb telefonok. Alapjában véve nem rosszak, de így ennyi idő után sok hibájuk van. A régebbinek az aksiját naponta többször kell tölteni, hogy ne merüljön le teljesen, sokszor lefagynak és a fényképező sem a legjobb. Nekünk is kijárnak a kábelek (bár ez sztem a kábel hibája; egy másik telefonhoz tartozó kábelt használok most, ami tökéletesen bent marad). Én mindezek ellenére is szeretem, de néha úgy érzem, már "véres a torka" szegénynek. :/

2014. aug. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lumia 625-öt ajánlanám
2014. aug. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nokia
2014. aug. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
+1 a Nokiának.
2014. aug. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!