Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor jön ki az iphone 6?

Mikor jön ki az iphone 6?

Figyelt kérdés
tönkre ment a telefonom és iphone 5s-t szeretnék venni de nagyon drága és gondolom ha kijön az iphone 6 akkor olcsóbban lehet majd kapni az 5s-t

2014. aug. 25. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Rosszul gondolod.
2014. aug. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Maximum egy kicsivel olcsóbban. A 4S is már több mint 2 éve kint van, de még mindig 70 ezer a legolcsóbb előfizetéssel.
2014. aug. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem az volt a kérdésem hogy mennyivel olcsóbb hanem ,hogy mikor jön ki a 6..:)
2014. aug. 25. 09:56
 4/10 Saavedro ***** válasza:
60%
Még mindig ősszel fog kijönni.
2014. aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
szeptember, de lehet, hogy csúszni fog a kijelző vagy mi miatt
2014. aug. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kijelzővel nincs gond, csak megfelelő akksit nem talál hozzá az Apple, amúgy már rég kijött volna, de ősszel már tuti jönni fog!
2014. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bp1985 ***** válasza:
Pont a kijelző nem jó... Az akksival semmi baj.
2014. aug. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Honnan tudtok ti bármit is a kijelzőröl? Ha ott dolgoztok az Apple-nél de nem csak egy üzletben, akkor az én qrwa anyámat. De ha nem, akkor hadjuk már ezeket a "kiszivárgott" baromságokat.

A kérdésedre válaszolva pedig Szeptember 9.-én lesz egy Keynote amin valószínűleg bemutatják az új iPhone-t. Magyarországon Október végén, November elején

2014. aug. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Honnan tudtok ti bármit is a kijelzőröl? Ha ott dolgoztok az Apple-nél de nem csak egy üzletben, akkor az én qrwa anyámat. De ha nem, akkor hadjuk már ezeket a "kiszivárgott" baromságokat.

A kérdésedre válaszolva pedig Szeptember 9.-én lesz egy Keynote amin valószínűleg bemutatják az új iPhone-t. Magyarországon Október végén, November elején lesz kapható. (Szerintem) Az érkezésük elött valószínüleg leértékelések lesznek az 5S-ekre, hiszen ezeket már nem fogják árúlni. (Ismétlen valószínűleg!) De ne számíts túl nagy áresésre.

2014. aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsi az első válaszomért! Véletlen küldtem el.
2014. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!