Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5Snél mi a leggyakoribb...

Iphone 5Snél mi a leggyakoribb hiba?

Figyelt kérdés

mi az a hiba ami szinte sok embernél adódik?

Vagy szinte semmi??

Hány leejtés után károsodhat belsőleg? Pl nekem 1,5év alatt 2-3X esett le a telefonom, ez egy sony xperi j. de semmi baja, meg én soha nemtörtem be teló kijelzőt, de kajak egy telómon se SOHA. ezért attól se félek h iphoneon betörném, bár ha könnyeben törik mint a sony j-n akkor már lehet XD

Szval mi a leggyakoribb hibája?

Könnyen törik?

1-2 évig kihuzom szerviz nélkül vele (vigyázok rá) tok folia stb...

Jb-re nem gondoltam mert nemvagyok egy "testreszabó" tipus.

Szval ez is kilőve.

Igy szerintetek meddig birná nálam?:) Tapasztalatból is irhatnak ide.



2014. aug. 25. 03:20
 1/4 anonim ***** válasza:

akármeddig bírja, ha teszel rá tokot


ha meg tönkremegy, rendelsz cuccot ebayről pár ezerért, az 5-öst gyerekjáték szétszedni

2014. aug. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sors kérdése igazából, hogy összetörik-e vagy nem, lehet, hogy 3x leejted, és csak minimális karcok lesznek a sarkán, de az is lehet, hogy elsőre bereped...de ez más telefonoknál is így van, neked idáig szerencséd volt. nekem is régebben 2x sikerült elejtenem a régi iPhone 4-emet, és nem lett baja.
2014. aug. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha van rajta tok és fólia, valószínűleg nem fog összetörni.

Az iPhone 5S is pont ugyanannyira törékeny, mint más hasonló készülékek.

2014. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én eddig 2x ejtettem le az 5s-emet kb derékmagasságból (ahogy vettem ki a kabátzsebemből) egyszer fóliával egyszer nélküle. Mindkettőnél betonra esett a fólia nélkülinél csúszott is egy jó 1 métert, de eddig csak annyi baja van, hogy a jobb felső sarkában van egy kb 2 mm hosszú elég mély karc, de egyáltalán nem zavar, és csak akkor látni ha odafigyelünk. Mindkettő esetben egy egyszerű hátlap volt rajta. Az sérült leginkább.
2014. dec. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!