Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia SP tönkre mehet másik...

Xperia SP tönkre mehet másik töltőtöl?

Figyelt kérdés
Sajnos elromlott a töltő, amit kaptam hozzá.Bementem egy hivatalos Sony márkakereskedésbe, és a pultos srác adott egy töltőt, hogy ez jó hozzá. Az eredeti töltőjére az van írva, hogy: output: 800mA.. Erre viszont az van írva, hogy output: 1500mA. Tönkre mehet a telefonom, ha ezzel töltöm? Kérem aki tudja az írja meg a tutit, ugyanis most nem merem tölteni,számítógépre dugva meg több mint fél nap mire feltölt 70% ra:SSS Válaszát előre is köszönöm!

2014. aug. 25. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Hamarabb fogja feltölteni.
2014. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
telefonnak semmi baja nem lesz,de viszont az akkut károsíthatod vele.jobb a telefont kisebb árammal és hosszaban tölteni mert így az akku is tovább bírja a strapát és nem is nyúzod vele az akkut (legalább is nekem tovább bírja így)
2014. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül visszavittem, és kértem egy másikat. Köszönöm a válaszokat.
2014. aug. 29. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!