Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek, ha elfelejtettem...

Mit tegyek, ha elfelejtettem az iPhone-om jelkódját?

Figyelt kérdés
Míg nem volt letiltva, kikapcsoltam az iPhone keresése funkciót, de így sem működik a gépemen iTunes-szal a gyári beállítások visszaállítása, hibát jelez pár perc után.... Most mit tegyek??? Nem hiszem el, hogy az a rohadt jelkód az Apple ID és minden felett van...

2014. aug. 26. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
dobd ki :)
2014. aug. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Múltkor velem is ez történt! :// vidd be oda ahol vetted és visszaállítják! ;)
2014. aug. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem értem, hogy az iPhone-on beállított Apple ID megadásával miért nem lehet feloldani a jelkódot...
2014. aug. 26. 08:59
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

nyilvánvalóan elfelejted azt a kódot, amit előtte 200x írtál be...ja nem, tudom, te is megváltoztattad részegen, mint ahogy mindenkivel előfordul...én ezért nem iszok, nehogy így járjak.


ha te vagy a tulajdonos, beviszed, ahol vetted, és ott tudnak neked segíteni...egyéb esetben kidobhatod, mert nem tudod feltörni meg ilyesmi...

2014. aug. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

VAGY ha bátor vagy, és tényleg a te ID-ddel van bejelentkezve, akkor csinálsz egy hardresetet...ha tudod a jelszavad, akkor nem fog gondot okozni az aktivációs zár újraaktiválásnál...

[link]

2014. aug. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bp1985 ***** válasza:
59%
Milyen feledékenyek ezek az emberek...
2014. aug. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bevittem, igazoltam, hogy az enyém és újrarakták. Amúgy érthetetlen számomra, hogy Apple ID-vel sem tudom felülírni a jelkódot.. Mármint ID és jelszó megadásával...
2014. aug. 26. 12:28
 8/8 anonim válasza:
Mennyiert csinaltak meg?
2017. okt. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!