Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumi 625 nek 800x480-van...

Devil Storm kérdése:

Nokia lumi 625 nek 800x480-vanas a kijelzöje. Az HD? És a Nokia Lumi 625-öt windows 8. 0 oprációs rendszerrel árulják? És annak tudok a csempék mögé hátteret berakni?

Figyelt kérdés
Léci azok is irjanak akiknek van ilyen készülékük és hogy nem-e akad és hogy szerintetek elég-e az 512-es RAM előre is köszi mindenkinek.

2014. aug. 26. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mar siman frissithetsz 8.1-re es akkor tudsz berakni hatteret

ha nem hardcore jatekos vagy akkor a 512 eleg boven

2014. aug. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi az infot nem vagyok hardcore csak a minion rush-t akarom rajta játszani meg esetleg valami másikat amgy ha lefrisittem 8.1re akkor se fog akadni a telefon mert gondolom a telot mikor meggyártották a 8.0-ra tervezték.
2014. aug. 26. 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor sem fog akadni, lenyegeben a 8.1 optimizaltabb
2014. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ugyebár most a napokban szeretném megvenni a telot akkor mikor veszem meg meg is kérhetem a T-mobilosokat hogy 8.1 el adják vagy azért külön fizetni kéne?
2014. aug. 26. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:

ok elmeletileg bontatlan dobozban adjak a telot, nem foglalkoznak a szotverezessel

lehetoleg otthon csatlakozol wifire, a tobbit a telefon elvegzi, nem kell pluszba fizetned

2014. aug. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!