Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri egy Galaxy S4-et Jelly...

Megéri egy Galaxy S4-et Jelly Beanről Kitkatre frissíteni?

Figyelt kérdés
Rendes válaszokat kérnék érveléssel együtt. Miért igen vagy miért nem?
2014. aug. 26. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem S4-em van, és azt tapasztalom, hogy mióta kijött az S5, a telefonom egyre gázabbul működik. Szoftveresen. A böngésző egyre jobban akadozik, lassul, a Samsung billentyűzet elfelejti a tanult szavakat, és így tovább.

Mivel a hardver nem lett rosszabb benne, elég valószínű, hogy a Samsung szándékosan teszi tönkre a készülékemet, hátha akkor majd megveszem sok pénzért az új modellt.


Ergo én a helyedben semmiképpen nem pakolnám fel az új szoftvert. Minden ilyen hivatalos késői frissítés csak arra jó a cégnek, hogy Téged rávegyenek a készülékváltásra.

2014. aug. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem bejött a KitKat-es frissítés.Ha frissíted akkor úgy frissítsd hogy formázd is le a telód mert különben előfordulnak akadozások meg egyebek esetleg.
2014. aug. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!