Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont tudnátok...

Milyen okostelefont tudnátok ajánlani 30 000 Ft alatt?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne márkásat, azok drágák, valami kínai cuccot mondjatok, aminek legalább 5Mp-s kamerája van és 4" os kijelzője, bírja 1 hétig az akksi, úgy, hogy nincs piszkálgatva, csak be van kapcsolva (max egy telefonálás hetente), nincs semmi nagyobb hibája, legalább 512 ram-ja van, legalább 2 magos.
2014. aug. 26. 20:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%

Bocsi, de ezt kell mondanom: Ilyen telefon nincs sajnos.

Egyiknél sem bírja úgysem egy hétig az akksi, hogy nincs használva, max 3-4 napig, de lehet sokat mondtam.

Ha 2 magosat szeretnél a felsőbb árkategóriákban gondolkodj, bár akad itt-ott egy a középkategóriában is, de annak a többi kivetés nem biztos hogy megfelel és én azt nem ajánlanám.

De azért tudom ajánlani a Huawei Ascend Y300-at és a Nokia Lumia 520-at, e kettőnek ezek mind megvannak: 5Mp kamera, 4 colos kijelző, 512 MB ram, és ha jól tudom a Lumia 520 talán 2 magos, de ez nem biztos.

2014. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 520 tapasztalatból az egyik legjobb ebben az árkategóriában. Ha androidost szeretnél ott van a Huawei Y330, Alcatel Pop, sőt most nagyon sok márkás telefon van olcsón, mint a Sony xperia E, Acer Liquid Z4, Samsung Galaxy Young és nagyon gondold meg mert most HTC-t is lehet kapni nem is akármilyet ami amúgy kva drága márka. HTC Desire 310. Én személy szerint az Acert és a HTCt nem próbáltam de nagyon ígéretesek. A többit már nyomkodtam és egész jók. Viszont manapság egy darab Androidos és WPs sem bírja ki egy hétig...
2014. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
Telekomnál online rendeléssel 30 ezer forint kereken a Sony Xperia M, ez még vállalható telefon is, 5MP, 1 GB RAM, 2 magos krait proci, aksija is viszonylag jó, hülye lennél nem élni vele.
2014. aug. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%
És ha nem T-mobilos? Amúgy az Xperiáért amúgy is sok lenne a 30000 forint.
2014. aug. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%

Ha ennyit még rá tudsz szánni akkor ez:


[link]


Ha nem akkor ez:


[link]


Nekem van Doogee márkájú mobilom is és az nagyon jó. Csak ajánlani tudom a márkát

2014. aug. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Márka? Csak egy megjelölés a Tinydeal-en...
2014. aug. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szóval akkor először is. Itt mindenki idióta ? Mondtam, hogy csak kínai cuccok érdekelnek, erre csak egy használható választ kapok. Harmadik kommentelő, vegyél jobb szemüveget, mert nem látsz rendesen, t-mobile -nál xperia M: 60 990Ft.

Nokia Lumia 520 az 33000Ft. Utolsó kommentelő, nem mindegy mi a neve ? Most idejössz offolni, hurrá. 5. kommentelő, neked köszönöm, az egy jó oldal

2014. aug. 27. 09:13
 8/16 anonim ***** válasza:

Először is hogy mindenki védelmére keljek az említett telefonok 90%-át kínában gyártják, tehát kínai.

Ha pedig egy márkátlan fostalicskát akarsz venni 30.000 forintért, menj be akármelyik tescoba vagy auchanba és vedd meg, nem kell kérdezgetni!

Ha NORMÁLIS telefont akarsz venni akkor pedig leírtuk.

Ja és amúgy is vak vagy mert a Sony Xperia M 28560 Ft a Telekomnál. A Lumia 520 valóban 30.000 felett van, de meg lehet venni 28.000 Ftért is csak jó helyen kell keresni.

Hogyha ennyire modortalan vagy ne várj válaszban sem kedvességet!

2014. aug. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem valamit.

Én még nem próbáltam a DOOGEE márkát, de mindig számításba kell venned, hogyha egy ilyen telefont veszel azt szervizelni garanciálisan nagyon nehéz, ha pedig beviszed egy telefonoshoz annyiért csinálja meg mint az értéke.

Személy szerint meg sem gondolnám hogy márkátlant veszek ha ilyen telefon van most a kínálatban:

[link]


Ez a telefon ha nem a telekomnál veszed 45.000 körül mozog...Ár-érték arányban MINDEN telefont ver jelen pillanatban a 25.900Ft-os árával.

Ha tényleg "kínai" telefont akarsz venni hát vedd meg! De nagy hibát vétesz...

2014. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Doogee márkájú mobilom is (Doogee Dg350) és az áráért nagyon jó. Az anyámnak meg Doogee Dg130 és az is jó. De láttam már Dg450-et is és az nagyon jó.
2014. aug. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!