Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemrég vettem egy okostelefont...

Nemrég vettem egy okostelefont, főleg a viber miatt. Miért nem tudok telefonálni, ha nem vagyok wifi közelében, annak ellenére, hogy van mobilnetem?

Figyelt kérdés
Az előfizetésemben van mobilnet, úgyhogy bárhol kéne tudnom viberen telefonálni. Üzenetet írni simán tudok, bárhol. Mit kell tenni, be kell valamit állítani a telefonon? Vagy bemenjek az üzletbe? Minden ismerősöm tud ezekkel a feltételekkel beszélni is. Fontos ez nekem, mert külföldön van a párom.
2014. aug. 27. 07:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamit még be kell állítanod!
2014. aug. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! De vajon mit???
2014. aug. 27. 07:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Nezz utanna hogy az elofizetesedben engedelyezett-e a VoIP szolgaltatas. Sok helyen tiltva van. Mielott vasaroltal meg kellett volna kerdezned.
2014. aug. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Alap csomagokban a szolgáltatók letiltják a voip lehetőségét (ilyen a viber is). Szolgáltatónként eltérő, hogy milyen kiegészítőt kell fizetned, hogy működjön.
2014. aug. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!