Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valami megoldás arra hogy...

Van valami megoldás arra hogy az Android ne hányja szanaszét a zenéimet, és csináljon töménytelen mennyiségű külön albumot ugyanarról az előadóról?

Figyelt kérdés
Halálba idegesít hogy egy azon előadó 13x szerepel különböző kínai írásjelekkel ellátva, és sokszor egy lemezből van 3 vagy 4 egymás alatt mert 1-2 számokra valamiért külön szedi és és generál nekik új mappákat. Van erre megoldás? Párszor már megcsináltam hogy lepucoltam az egészet és újramásoltam a zenéket, de nincs idegem ezt havonta megcsinálni.

2014. aug. 27. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen telefon?
2014. aug. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Samsung galaxy S3
2014. aug. 27. 17:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a lejátszód keveri össze? Mert alapból az android nem csinál ilyet.
2014. aug. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a zenelejátszód szerintem ugyanaz, ami nekem volt zte blade superen. Jó fos, töröld le úgy, ahogy jött, és szedj le egy használhatót. Ugyanezt csinálta nekem is.
2014. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most szedtem le egy double twistet, amúgy az alapot használtam, de ugyanazt tapasztalom egyelőre :S VAgy lehet hogy az a baj hogy már szétcsapta a másik lejátszó a mappákat, és megint kénytelen leszek újrapakolni mindent. Azért köszi a válaszokat.
2014. aug. 27. 20:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Az android az zenét az mp3 id3 tag alapján rendezi, ezt szerkesztheted pc-n (pl. Mp3tag program), és az androidon is, programot találsz a Play-on a 'id3 tag edit' és az 'mp3 tag edit' kifejezésekre keresve.
2014. aug. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Így van ahogy az előző írta, nem a zenelejátszó a hibás, hanem az mp3aid.

A jobbféle lejátszókban (PlayerPro, Poweramp stb) át tudod alakítani ezeket.

Vagy még azt tudom ajánlani, hogy torrent oldalakról szedd a zenéidet, albumokból válaszd ki azokat amik kellenek. Ott általában rendben vannak a tag-ek.

2014. aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!