Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blacberry-ről kinek milyen...

Blacberry-ről kinek milyen tapasztalata van? (zt10, z30)

Figyelt kérdés
Okostelót szeretnék venni, de nem tucat telót mint samsung,sony,lg...stb.

2014. aug. 27. 19:12
 1/8 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem, mert elég sokat halottam meghibásodásokról, hibás készülékekről.Egy környékbeli boltos is nagyon szidta(állítólag haveroknak beszart...stb.)


Vagy válasszak inkább Apple-t?(de ennél nem ismerek típusokat)


Azért sem akarok tömegtelót mert nem akarom, hogy amit veszek az úgy nézzen ki mint egy műanyag.Csiszolt fémház szürkés árnyalatban...ilyenre gondoltam.Szóval legyen dizájnos.

Amit ráköltenék az 100 rugó, ha sokkal többe kerül akkor részletekben.Úgyis van már vagy 10 éve vodafone flottás előfizetésem.

2014. aug. 27. 19:25
 2/8 anonim ***** válasza:

Látom nem kaptál választ, nekem egy BB Torch 9800 van, lassan négy éve használom, eddig nem volt semmi baja, az akksija is jól bírja. Ilyen:

[link]

2014. szept. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A z10-es ugyan nem csiszolt fém, még csak nem is fém, de egy nagyon jó kis teló. Szerintem szép a kijelzője (de sajna nem full hd), a rendszert eddig mindig, minden körülmények között megfelelően gyorsnak éreztem, jó képeket és videókat készít, az akku is egész jó, de mobilnetezés ezt is lenullázza pillanat alatt, mint a legtöbb teló akkuját. Wifinél ilyen gyors lemerülés nincs, én hiperaktívan használom a kijelzőt, rengeteget fényképezek minden nap, állandóan jegyzetelek, levelezek, tényleg használva van a kijelző (és itt is ennek van jelenzős fogyasztása), de az egy nap mindig megvan kényelmesen, és itt nem 8 órás munkaidőt értek az egy nap alatt, hanem konkrétan 24 (+1-2) órát. Eddigi telefonjaim közül ezt tartom leginkább megbízhatóbbnak, ha váltok csak is egy újabb BlackBerry-re váltok.
2014. szept. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja igen. NE a "környékbeli" boltosra hallgass, mert lehet, hogy nincs is nála BB, de szívesen rádsózna jópénzért egy Galaxy S3-at... Inkább keress egy BlackBerry-s fórumont, a tagok pro és kontra minden kérdésedet megválaszolják őszintén, kendőzetlenül!
2014. szept. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az a baj, hogy túl nehéz beszerezni az stl-100-2-es verziót még használtan is.Z30 csak a kijelző mérete miatt nem kéne, túl nagy.
2014. szept. 29. 11:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Túl sokáig gyaltál, kifutott a Telekomnál. A z10 lte volt egyébként az STL100-2. Használtan viszont OLX-en most is van pár db. Túl sok nem is lesz, mivel eleve nem "tucattelefon" a magyar kezekben.
2014. okt. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Blackberry! Egyedi! Nekem Z10-em van, üzenetkezelésben verhetettlen. Viszont egyszer leejtettem 20 cm-ről az asztalra, azóta elkezdett kiakpcsolni. Először hetente 1x, aztán naponta 2x. Cserélték egy-az-egyben. Az új telefon is érzékeny a kisebb koccanásra. Nem tudom, lehet, hogy az akksi illesztés érzékeny..de, nagyon jó kis telefon, gyors, nagyon jól kezelhető a Blackberry OS. Jobban átláthatóbb, mint az Android..
2015. febr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már vettem ilyet, nem vagyok elszállva tőle. pl. mostanában nem akar menteni sim-re neveket.
2015. febr. 10. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!