Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri LG G3-at...

Szerintetek megéri LG G3-at venni vagy inkább várjak a G4-ig?

Figyelt kérdés
Szeretnék új telefont venni. Jelenleg egy xperia acro s-em van. Szeretem a sony-t, de utóbbi időkben ami frissítések jöttek rá elég lassú lett és sok fórumon olvasom, hogy sony-t nem érdemes már mert kijön egy új frissítés ami teljesen tönkreteszi. Minden véleményre kiváncsi vagyok!! Lehet, hogy még se olyan rossz a sony nem szabad a kommentelőkben hinni stb. Lényegében azt kérdezem, hogy ha LG-ben gondolkodom akkor megéri e mást venni pl.: sony,htc...stb.

2014. aug. 28. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A G4 úgy tudom jövőre várható.
2014. aug. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

minél tovább várunk, annál jobb jelenik meg...tíz év múlva már teló sem lesz..


vicceltem.


szóval nekem Z1-em van, 4.4.4 -el fut.. a nejemnek LG G2.je van, állítom sokkal jobb a sonynál...


az a baj, hogy most kaptam ezt a sony-t, de nagyon gondolkodom, hogy lecserélem G2-re...a G3 sem tud a hétköznapi ember számára olyan sokkal többet, pláne a későbbiek... azok már a fellegekben fognak járni..


400ppi nél sem lehet megkülönböztetni a minőséget, hát még felette.


csak lehúzás egy bizonyos szint fölött



szerintem


szóval G2 a nyerő. pont elég a tudása, legalább 3 évig bírja. aztán meglátjuk.

2014. aug. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Viszont jövőre jönnek a snapdragon 805-ös cpu-val futó készülékek. Lg g4- is, viszont lg elcseszte a g3-al ahogy a sony is elfogja a z3-mal. Sony z2 elég brutal telo mindene tökéletes. Lg g2 is biztos jó. Most ez a két márka üt. Én most ennél a kettőnél gondolkodom, de úgy vagyok vele, hogy veszek egy z2-t vagy ha nem is sony, hanem lg akkor mindenképp várok a g4-ig mert az már ütősebb lesz mint a g3, jobb cpu lesz benne így az 1440p-vel is jobban fog bírni. ( ha nem írná ki, a kerdező vagyok)
2014. aug. 31. 01:20
 4/5 anonim válasza:
Egy csönakban evezünk én is ezen gondolkozok sokan azt mondják hogy a g3 egy napot se bír ki aktív használat mellett pedig 3000 mAh-s aksi van benne bár a nagyképernyősokat eszik. A g4 ről azt mondják hogy 4000 mAh-s akkumlátor hajtja. Ezzel nem akarok semmit ajánlani vagy lefujjolni csak mondom hogy döntsd el hogy te mit akarsz ha g3 akkor a töltőt vidd magaddal ha g4 akkor nem tudom mi lessz de gondolom tovább bírja. Egyébként jobban jársz ha vársz még attól függetlenül hogy melyiket akarod mert ha a g3 mellett döntessz és kijön az új akkor a forgalmazó szabadulni akar a régitől és le fogja akciózni (valószínűleg jelentősen). Remélem segítettem :D
2015. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
xperia z2 mellett döntöttem akkor, és nem bántam meg :) (csak drága az edzett üveg fólia)
2015. jan. 6. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!