Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valami jó zenefelismerő...

Valami jó zenefelismerő alkalmazást tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyan alkalmazást keresek, ami felismeri, és leírja a kérdéses szám címét, énekesét; miután beledúdoltam, vagy feltöltöttem egy részletet a dalból. Létezik ilyen alkalmazás? Előre is köszönök szépen minden választ!

2014. aug. 29. 01:52
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
ha eredeti a zene, tehát nem valami tribute banda játsza vagy etc, akkor trackid, ha meg dúdolgatásból kell, akkor midomi.com, pár dalt már felismert nekem, bár általában totál másokat talál
2014. aug. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasznalhatod a Shazamot is. Ez össze van kötve a Spotify online zenetárral, így ha egyszer felismerte akkor már barmikor meghallgathatod. :-)
2014. aug. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Soundhound nak van dúdolásról felismerő része. Amit a Shazam nem ad be, ezzel még meg lehet próbálni, és nagyon állat a program!
2014. aug. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. aug. 29. 23:40
 5/5 anonim válasza:
Track ID
2014. aug. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!