Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen készülék az Acer...

Milyen készülék az Acer Liquid Z4? érdemes venni ilyet?

Figyelt kérdés

2014. aug. 29. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Aha :) Bár attól függ, hogy mire használnád.
2014. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző válaszoló is jelezte, nem mindegy milyen célból vásárolod a telefont. Nem egy erőgép, ha játszani szeretnél rajta, ne ezt válaszd! (Bár sosem értettem, hogy ha valaki játszani akar, miért telefont vesz, na mindegy, ez más történet)

Lassan egy hónapja vettem, nagyon szeretem. Jó ár/érték arányú, hibátlanul összerakott, masszív darab. Egész elfogadható képeket készít, jó a hangminősége (beszélgetéshez természetesen). Összevetettem a piacon kapható hasonló árfekvésű készülékekkel, ő lett a befutó. Egyetlen hátránya, hogy Androidos, még ha követ is fogtok dobálni rám.

2014. szept. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Android :D Miért neked se jön be?
2014. szept. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Nagyon nagy a rendszerigénye és a tonnaszámra ontott készülékek közül szinte egyikre sem optimalizálják rendesen. Jobban szeretem a Windows phone rendszert. Nem zabál, gyengébb vason is zökkenőmentesen fut, egyszerűbb a kezelése is. Csak sajnos a névjegyben olvashatatlanul kicsi a telefonszám, ami megkeserítette az életemet. Öregszem, romlik a szemem. Almásra meg nem futja.
2014. szept. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a hangerővel van baj.alig hallani a csengőhangot,ha hívnak,hiába emelem max.ra.Pár év után meg naponta kell tölteni az aksiját.
2016. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!