Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom eldönteni milyen...

Nem tudom eldönteni milyen színben vegyek iPhone 5S-t. Szerintetek? Lány vagyok.

Figyelt kérdés

Alapjárat fekete imádó vagyok, és van most egy használaton kívüli iPhone 5-öm feketében amit nagyon szerettem.

Az ezüst is tetszik, mert lányos, de a fehér valahogy nem igazán az én színem, akkor inkább már fekete (mint szín) :D

A gold is nagyon szép, egyedi de az egyediség ott bukik meg hogy szinte mindenkinek arany iPhoneja van.



2014. aug. 29. 14:31
1 2
 1/13 Smittes ***** válasza:
63%
Én a Goldot venném, hiába van sok embernek, azért veszik azt, mert az a legszebb.(szerintem)
2014. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
A rózsaszínt vedd...
2014. aug. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Vedd amelyik a legjobban tetszik ennyire egyszerű.

Ne másoknak akarj tetszeni,megfelelni hanem magadnak :)

Ami neked tetszik vedd azt, akinek meg nemtetszik az nenézze.

Másik meg hogyha veszel akármilyen szinben, és esetleg védő tokot raksz rá, akkor ugyis kitudod választani a tok szinét.

Tokból több a választási lehetőség mint iPhoneba (szinre gondolok)

2014. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Tökmindegy, de ha neked nincs saját véleményed, akkor adok neked: vegyél világoskéket.
2014. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4 - #2 Bilikek 5c-re gondolsz :D? Mindenkepp 5S-t szeretnek venni szoval ahogy a kek ugy a rozsaszin is kizarva.

#1 koszonom a valaszt :)

#3 nem masnak akarok megfelelni telefonugyileg, sot sehogysem, eredetileg azert tettem fel a kerdest mert mindegyik szinben tetszik es tenyleg nem tudok donteni, gondoltam szavazast inditok ismeretlen korokben, mert igazsag szerint mindegy melyik szinben nyer most az 5S, ha mindharomban tetszik. Szoval csak a kivancsisag vezerel. De igazad van a tokokkal kapcsolatban :). Nagyon bejonnek most ezek a neon szilikontokok meg az egyedi kepes tokok es ha magam ele kepzelem szerintem jobban nezne ki feher alapon, szoval ha mar itt tartunk akkor vagy ezust lesz vagy arany. Na vegul pont itt sikerul kiszulnom milyen szinu legyen :D:D

Egyebkent neked kulon koszonom hogy normalis valaszt adtal bunko helyett :)!

2014. aug. 30. 10:57
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Amikor nem tudsz dönteni, ne dönts. Ez azt jelzi, éretlen vagy, vagy tapasztalatlan arra, hogy az élet alapvető kérdéseiben döntsél.


Ilyenkor alapvető kérdés - ami tutura össze fog zavarni - ugyan miért is veszed azt az ájfónt?

Csak mert másnak olyanja van?

Próbáld meg, hogy legyen saját véleményed. Tuti kiűállsz az iphone sznobok sorából, és keresel valami neked való gépet. Ahol nem a szín a fontos.

2014. aug. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolso :

Jot rohogtem rajtad, komolyan :DDDDDDDD

Eppenseggel nem tartozom se neked se madnak beszamolni arrol, hogy miert veszek iPhonet. De ha ennyire feszited magadat akkor leirom hogy boldog legyel : azert mert volt mar androidos telefonom, ideiglenesen iPhoneom es jobban megtetszettek az Apple termekek. Ilyen egyszeru, ha neked ez nem tetszik ez van, a velemenyem nem fog megvaltozni. Nem divatbol, egyebkent ha mar ennyire altalanositod az Apple felhasznalokat hogy biztos divatbol veszik az almas cuccokat, akkor ennyi erovel az androidpartikra is ugyanugy ra lehetne huzni :)

Koszonom a felettebb ertelmes jelenletedet es irasos velemenyedet illetve csekely jellemzest jomagamrol, ebbol is azt sugaroztad hogy mennyire egy degradalo dilettans okoskodo egoista ember vagy ( aki hozzateszem olvasni es ertelmezni nem tudja az elozo valaszomat, amiben az all hogy ez csak egy szimpla korkerdes es igazabol mindegy melyik szin nyer, mert nekem mindegyik tetszik.) Mindegy majd elolvasod nem fogok neked magyarazkodni.

Ja es ha en vagyok az eretlen mert ilyen kerdest fel mertem tenni GYAKORI KERDESEKRE, akkor bele sem merek gondolni hogy te milyen eretlen vagy es egyaltalan nem megfontolt mert idekommentalsz es osztod a sajat szubjektiv gyokersegedet. Meg ha valami felhasznalhatot irtal volna talan tobbre mentem volna, de igy... : )

2014. aug. 30. 13:56
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

ajánlom olvass sokat a sznobizmusról.

Előnyödre fog válni.

2014. aug. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Oh mar vartam meg egy ilyen true antisznob embert, mint te, aki minden elolvasott iPhone es Apple termekekkel kapcsolatos kerdes ala idekommental valami utoset, megprobalja ezzel a felettebb tudomanyos es lenyegretoro kijelentessel porig oltani azokat, akik nem Androidpartik.

Bocs, de minek irsz ide ha nem a kerdesre valaszolsz? Senkit sem fog erdekelni az, hogy te sznobozod az apple felhasznalokat. Szubjektiv velemenyt lehet alkotni, de tartsd meg megadnak vagy sztorizgass abban a klanban ahol megvetitek az apple termekeket es tarsait.

Feleslegesen generalsz egy dontetlen vitat, miert jo ez neked?

2014. aug. 30. 23:46
 10/13 anonim válasza:
61%
Szerintem arany színűt vegyél, nekem is olyan van ès nem bántam meg :) Szerintem ez a legszebb
2014. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!