Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az Apple...

Mi a véleményetek az Apple termékeiről?

Figyelt kérdés
Itt leginkább az iPhone érdekelne.

2014. aug. 29. 15:52
 1/4 anonim válasza:

Én fél éve vettem kb. egy iPad 4 tabletet. Teljesen megvagyok vele elégedve, mert tényleg hozza azt amit vártam tőle. Nem fagy, nem akad, és hihetetlenül szép a kijelzője és igényes.

Igaz akkor vettem, amikor már alig lehetett kapni bárhol, szóval talán ilyenkor érdemes vásárolni, amikor nincs úgy felkapva, mert egyébként nagyon drága.

2014. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Drága, de kiváló telefon(meg minden), én nem vennék(már elköteleztem maga az MS termékei mellett és elég drága lenne, most így mindent leváltani(már amire van alternatíva, mert nincs mindenre(Xbox One))), de már használtam és nagyon tetszett
2014. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem túlárazottak :) Szoftvere jó, de nem rugalmas, és bonyolult, hardverbe egy nagy 0. Hardver:androidosok jobbak Szoftver: apple nem fagy annyira, android bővíthetőbb:)
2014. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó telefonok ugyanis minden alkalmazás optimalizálva van rájuk ezáltal gördülékeny a működésük, nem jellemző rájuk a fagyás és a megkadás.
2014. szept. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!