Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Anyámnak Samsung Galaxy...

Anyámnak Samsung Galaxy Young-ja van. Mikor ma nyomkodta, akkor lefagyott. Kivette az akut, és újra betette, és akkor bekapcsolta és nem ment tovább, hanem meg állt ott hogy :Samsung Galaxy Y Young. És nem ment tovább. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2014. aug. 29. 16:57
 1/3 anonim válasza:
Anyukad vegyen uj telefont nekem is olyanom volt... es csak a gond volt vele mar az elso nap mikor vettemes 40E-ert vettem....most s3minim van sokkal jobb es csak 50ert vettem annal olcsobann is tudsz
2014. aug. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendicsek :) Majd közlöm vele :) De ezt nem lehet megoldani egy Vodafone-os vizsgálattal? Mondjuk Győrben.
2014. aug. 31. 20:52
 3/3 anonim válasza:
Győri vagy? :) énis! :D nemtudom,járjatok utána,de a legjobb lenne szerintem az s3mini :) attol függ anyukád mennyit szánna rá? :) 1-es voltam :)
2014. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!