Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilos xperia x8 telefoneon...

T-mobilos xperia x8 telefoneonat rootoltam ginger dx v31b-re, és valamiért nem akar működni a wifi megosztás, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Talán kernelcsere kell, annyira nem értek hozzá, már lassan az összes videót megnéztem, hogy találjak valamit, de sehogy sem működik, maga a rom tökéletes, de wifimegosztás nélkül nekem nem felel meg.
2014. aug. 29. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
hibás a rom.én is ugyan ebbe a hibába beleestem az x8asomal
2014. aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi, akkor nem vagyok egyedül.

van olyan rom amiben ez tökéletesen működik, mármint gyári kernelre?

2014. aug. 29. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Még mikor x8-am volt akkor semelyik gyári kernelre való romban nem működött. Ha kernelt cserélsz rajta, akkor vannak olyan romok amikben működik, sajnos nem tudom pontosan melyikbe, rengeteget kipróbáltam, régen volt már (2012-be).
2014. aug. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy nekem az ics-en működott de az a rendszer még a telefonon baromira szaggat/lefagy.próbáld ki a sonyxperia v30c romot gyári kernelen.azt hiszem ez müködik fullosan.most nekem is ez van az x8-on de még az nem is próbáltam.ha nem találod küldök rá linket ha kell
2014. aug. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a kernelcsere bonyolult dolog?
2014. szept. 1. 19:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem bonyolultabb mint a rootolás, csak nagyon ésszel kell csinálni, sajna a gyári kernel visszaállítására nincs lehetőség, mióta megszüntette a Sony az Update Service nevű program támogatását, de várj még is van lehetőség.

Kernel csere Flashtoolal kell csinálni, ha vissza akarod tenni a gyári romot, akkor letöltöd, ugyan úgy felflasheled és kész.

Ezt érdemes olvasgatni: [link]

2014. szept. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!