Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Omnia régebbi verziójú...

Samsung Omnia régebbi verziójú telefonon hogyan tudnám kikapcsolni az AccuWeathert?

Figyelt kérdés

Nálam alapból be lehet állítani, hogy milyen legyen a kezdőképernyőn megjelenített widgetek kinézete, és én az alapértelmezettet szeretném használni, ott van ez a problémám.

Nagyon zavar, hogy az óránál és ébresztésnél a kezdőképernyőn néha felhők, néha pedig nap jelenik meg. Ezt hogy tudnám kikapcsolni? Vagy akár magát az egész AccuWeathert letörölni? (a programeltávolító alkalmazásom nem észleli.sőt, semmi programot nem észlel egy témán kívül).



2014. aug. 30. 02:01
 1/3 A kérdező kommentje:

Maga a telefon i900, de ha jól tudom, nem egészen az a verzió van rajta, ami eredetileg volt rajta (másodkézből kaptam).


[link] erre hasonlít a kezdőképernyő, de szebb, képek is vannak hozzá, satöbbi. és az óránál középen épp egy nagy nap virít.

2014. aug. 30. 02:27
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nyomva tartod, és fel húzod- lehúzod, nem jelenik meg az "eltávolítás"?
2014. aug. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már megoldottam, de köszönöm:)
2014. szept. 14. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!