Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg G2, Nexus 5, Htc ONE?

Lg G2, Nexus 5, Htc ONE?

Figyelt kérdés
Lg G2, Nexus 5, Htc ONE tulajdonosok, vélemények a telefonról? Ezek közül melyik merül le a leghamarabb, átlagos használat mellett. Na és ha több órát használatban van (hd filmnézés, netán játszás pl.gta) stb. hány órát bírja? Összességében szerintetek melyik a jobb, melyik éri meg a legjobban az árát?
2014. aug. 30. 16:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#7


Sima HTC nincs, HTC One M7 (első generációs) vagy HTC One M8 (második generációs).

M7 is jó telefon, de Nexus 5 és LG G2 azért már jobb nála, így akkor azt el is felejteném (bár ha LG G2 és HTC One M7 közül kéne választanom akkor tuti inkább megvenném a régebbi HTC-t).


Nexus 5 és LG G2 közül kéne akkor döntened.

Szoftveresen a Nexus 5 jobb, ez tény. A Google referenciakészüléke, elsőnek kijön rá az Android és sokáig támogatott, illetve az Android verzió nagyjából bugmentesek, vagy legalábbis gyorsan javítják a bugokat.

Ez egy másik Androidos telefonra sem mondható el, LG G2 már lehet Android L-t sem fogja megkapni, hisz LG nem a legjobb szoftveres frissítések terén, de ha kap is egy szoftverfrissítést az lehet bughalmaz lesz. Ezen kívül a Nexus 5 szoftveres teljesítményét sem közelíti meg az LG G2 (vagy akármelyik másik Androidos telefon, na jó, HTC One M8 esetleg), a többi csúcskategóriás telefon sem bughalmaz, de Nexus 5 érezhetően gyorsabb az összesnél. Plusz nincs teleszarva minden szeméttel a telefon, 16 gigából nem csak 8-at használhatsz, hanem 12+ gigát.


LG G2 sem szar telefon, hatalmas aksija van, jó a kamerája, meg van pár jó szoftveres funkciója (de legtöbbet sosem használja az ember), de a Nexus 5 az egy külön kategória.

2014. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
[link] OnePlus One. Azon is "tiszta" android van. Ráadásul CM mod-os. Ennek nagyon jó rendszere van
2014. aug. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Elírtam, Htc one-t akartam írni :) Nos a HTC ki van húzva, marad a Nexus és az Lg. A nexus jobban tetszik, de engem nagyon zavar az akkumlátor, a kamera az felejtős. Átlagos használat mellett 1 napig bírja, legalábbis ilyeneket olvastam. Ha kicsit jobb volna akkor nem is lenne kérdés hogy melyik legyen. Az LG-be meg engem nem nagyon izgatnak azok a + funkciók és olvastam olyasmit is hogy ropog a hátlap. Lehet hogy a nexus-t választom, viszont kellene egy Nexus 5 tulajdonostól egy válasz, hogy mennyit bírja igazából. De egy külön kérdést fogok nyitni erre szerintem :) Köszönöm szépen a normális és tartalmas válaszokat. :)
2014. aug. 31. 12:28
 14/19 anonim ***** válasza:

#12


OPO nagyon jó lenne, de nehéz beszerezni, hisz meghívásos rendszer van, ami ráadásul Magyarországon egyáltalán nem is működik.


Kérdező:

[link]


Itt látható, hogy a Nexus 5 az LG G2-höz képest eléggé el van maradva, de azért eléggé a lista elején van.

2014. aug. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

10-es vagyok.

Bármi kérdésed van írj privit :D

Egyébként nálam 4 óra az átlag kijelzőidő.

2014. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
+1 N5-nek, jól eltalált kernellel az 5 óra is simán megvan nekem.
2014. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Edigitalrol csak rendelni kell oneplus one-t nincs semmiféle meghívós rendszer



[link]

2014. aug. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17


Az igen, 350 dollár elég hamar felment 130 ezer forintra.


Egyébként úgy tudom kétféle OPO változat van, egyik amelyik CyanogenMod 11S-el jön, ez kapható csak meghívón keresztül, meg van egy amin ColorOS fut, és ezt kínából is bárki megrendelheti. Gondolom akkor Edigital-nál is ez van.

2014. szept. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Edigitalon cyanogenes van. Olvasd el a leírást
2014. szept. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!