Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik változat a jobb? Pink...

Melyik változat a jobb? Pink vagy inkább fekete?

Figyelt kérdés
Samsung S5230-as mobilt szeretnék pink változatban.Szerintem szép,és már unom,hogy mindig fekete telefonjaim voltak,csak egy itt a bökkenő.Ha például kiteszek egy hátteret,ami fű zöld,vagy valami hát az nem nézne ki vlami jól...A fekete meg nem a szívem csücske.Segítenétek?
2010. jan. 17. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem FEKETE. Egyik ismerősömnek (nő) feketébe van és jól áll a kezébe. A rózsaszín nagyon kirívó nem gondolog??? Mondjuk én fiú vagyok nem tudhatom de szerintem a fekete. SŐT mondok jobbat, miért nem veszel inkább fehéret??? :)
2010. jan. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké=)Köszi,igazad van,a fehér mindenhez illik:D
2010. jan. 17. 11:09
 3/7 anonim ***** válasza:
meg ha 1-2 év múlva is meglesz a telo,szinte biztos h.a fekete akkor is tetszeni fog,a rószaszín meg talán már nem-
2010. jan. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok azért mondtam a fehéret mert szerintem nagyon stílusos, elegáns, de azért elég unisex szín :)
2010. jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó:Te milyen stílusos fiú vagy=)
2010. jan. 17. 13:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Na ja XDDDD
2010. jan. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én fiú vagyok,most szeretnék venni ilyet,de feketébe:D

vagy fehérbe

2010. jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!