Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia tulajdonosok,...

Nokia Lumia tulajdonosok, lemerült Lumia 925 -öt hogyan lehet visszakapcsolni?

Figyelt kérdés
A telefonom csontra lemerült. Kb fél órája töltőn van de nem lehet bekapcsolni. A főmenü gombot tapigatva aprókat rezeg de amúgy semmire nem reagál. Máskor is borzasztóan nehezen indul el újra a telefon. Normális ez a Lumiáknál? Mert akkor azt hiszem inkább lecserélem.

2014. aug. 31. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia, nekem lumia 520-am van. ez nem normális jelenség. próbáld meg factory resettelni. ( ezzel minden adat törlődik )
2014. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok, sztem a lumiák a legjobbak. én soha nem cseréném le.
2014. aug. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
csak tartsd a töltőn tovább, és várj türelemmel. Nekem is volt ilyen.
2014. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Emberek ***** válasza:
nekem ha csutkára merült, akkor 5-10 perc volt mire bekapcsolt. Mindenféleképpen tartsad rajta a töltőn, vagy ha nem megy, akkor nyomd hosszan (kb 10 másodperc) a hangerő le+bekapcsoló gomb. Azzal lehet soft resetet csinálni, ez minden adatot meghagy a telefonon, csak újraindítja.
2014. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Volt már hogy csutka merülés után csak 10 perc múlva lehetett vissza kapcsolni, de most már kb 1 órája töltődik és nem kapcsol be. Alul a navigációs gombok felvillannak, illetve rezzen is érintésre, de nem indul el a telefon. 2 hónapos és nem volt valami olcsó, 15 éve vagyok Nokiás, kár hogy pont egy ilyen drága telefonban kell csalódnom. :(
2014. aug. 31. 14:08
 6/13 anonim ***** válasza:
tudod, hogy minden gyártó, minden termékének vannak hibás példányai, ha ez az első csalódásod, emiatt kár megutálnod a márkát, ilyen előfordulhat bármivel. De egyelőre ne add fel a reményt, tartsd a töltőn tovább. hálózatról töltöd vagy számítógépről?
2014. aug. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a soft reset is jó ötlet egyébként. ha tudsz angolul, érdemes az angol fórumokat is böngészned, nem te vagy az első ezzel a problémával.
2014. aug. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az a nagy gondom hogy csütörtökön utazom külföldre nagyon sok időre, és addig a garancia érvényesítés sem fér már bele, szóval gyakorlatilag kuka a telefon és vehetek másikat, mert muszáj kivinnem egy megbízható, működő telefont. Egyébként azóta sem kapcsol be, sajnos ennek lőttek úgy néz ki.
2014. aug. 31. 14:48
 9/13 anonim ***** válasza:
a soft resetet megpróbáltad?
2014. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ezt de az adataid elvesznek.

[link]

2014. aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!