Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 520 miért indul újra...

Lumia 520 miért indul újra magától?

Figyelt kérdés
Van egy Lumia 520-am. windowsphone 8.1 van rajta, és magától újraindulgat, meg kikapcsol. miért van ez, és mit csináljak e probléma elhárításához? ( Szervíz szóba se jöhet )

2014. aug. 31. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg megnézném az akkumulátornál a csatlakozókat, lehet "lazák", ezért kisebb elmozdulásra megszakad az érintkezés, és ezért újraindulhat.
2014. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előtte nem akadozik? a windows phone elvileg magától újraindul ha lefagy
2014. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az akksi jól működik nem mozog, az aksi vadi új. közben megoldódott a probléma, mert újratelepítettem.
2014. szept. 1. 18:52
 4/7 OttDody válasza:
Nekem is 8.1 Van rajta és szintén 520. Nekem is volt ilyen problémám. De Megoldódott. Újra kell telepíteni a telefont, de a 8.1 be biztonsági mentést tudsz csinálni. Telepítsd újra ha mindent lementettél. Ha nem szűnik meg a probléma akkor szervíz :/
2014. szept. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

újrahúztam a windows phone rendszert, de már be se volt hajlandó kapcsolni, a nokia feliratig jutott, elkezdett ugrálni a képernyő, és kikapcsolt.


elvittem a tmobilehoz, és 2 hét után kicserélték a készüléket, arra hivatkozva hogy : javíthatatlan állapotba került,cserére szorult. (ezt írták a garancia lapra)

2014. szept. 21. 17:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Hmm, érdekes, ilyenről még nem is hallottam. De legalább az új teló már normálisan működik? :)
2014. szept. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen az rendesen működik . még...
2014. szept. 28. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!