Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc sensation xe lassan tölt...

Htc sensation xe lassan tölt miért?

Figyelt kérdés
vagy egy htc sensation xe -m és nagyon lassan tölt. szovftveres hiba lehet vagy micsoda?

2014. aug. 31. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Töltést, hogy érted?

Pl netről töltesz le vagy aku-t töltöd?

2014. szept. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akut
2014. szept. 3. 14:06
 3/9 anonim ***** válasza:

Töltés közben használod a telót nem?


Ha igen akkor az oké nekem anno olyat adott használat mellet + töltőn hogy "jobban merűl a teló mint tölt"


Ha nem akkor lehet h szarakszik az aku

2014. szept. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem használom töltés közben,de használat közben meg nem vettem észre hogy nagyon gyorsan merülne 1 napot simán kibír ha nem nyuzom lehet többet is.Ha aksi baj lenne ,akkor az az üzemidőn is mutatkozna nem?
2014. szept. 3. 21:36
 5/9 A kérdező kommentje:
nekem is irt már ki ilyen"több áramot használok mint amennyit felvesz" szöveget
2014. szept. 3. 21:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Végül is jah, esetleg töltő? Másikkal is lassan tölt?


Jah + mit jelent hogy lassan tölt mondjuk régen feltöltötte 1%ról 100% 3 óra alatt most meg 6óra kell?

2014. szept. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kipróbáltam több töltőfejjel is kábellal nem volt változás,azt hogy új korában mi volt vele nem tudom 3 hónapja vettem kb 7-8 óra amíg felmegy 100% ra
2014. szept. 5. 13:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Az tényleg sok idő, sztem ha garis vidd be hátha tudnak kezdeni valamit vele... nem hinném, hogy ez szoftveres gond lehet (bár előtte ha tudsz megpróbálhatnád azt is)
2014. szept. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szovftverel nem akarok házilag foglalkozni nem csináltam még elrontani meg nem akarom
2014. szept. 5. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!