Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az internet sim kártya más...

Az internet sim kártya más mint a mobilos sim kártya? (T-mobile)

Figyelt kérdés
Tehát ha veszek egy USB modemet, abba beletehetem a meglévő mobilos sim kártyámat és ha van rajta netelőfizetés, tudok vele netezni is a laptopon, vagy külön kell vennem internetes sim kártyát?
2014. szept. 1. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg tudsz vele, de érdemes külön venni rá internet előfizetést, mert kényelmi szempontból sem jó ha egyiből parkolót át a másikba a SIM kártyát. Illetve az internetes csomagok kimondottan arra vannak, hogy laptopon esetleg gépen használják, a mobilnet általában nem sokra elég, attól is függ, hogy hány GB neted van.
2014. szept. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy félévente 1x itthon előfordul, hogy nem megy a net és nekem meg sürgősen kellene valami miatt. Erre az esetre addig ki venném a mobilból, hiszen kb hetente egyszer telefonálok.
2014. szept. 1. 10:12
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, egyébként ugyanaz. annyi különbség van az internetes sim kártyáknál, hogy ugye olyan az adott csomag, hogy minden más drága rajta(hívás, sms), szóval a mobilos sim kártyát is ugyanúgy tudod használni usb stick-el.
2014. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!