Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony z1 Compact vagy iphone...

Sony z1 Compact vagy iphone 5S? Lent a tényezők

Figyelt kérdés

Szóval ez a 2 most a dilemmám.

Mivel nálam a telefonoknál az első a MÉRET.

Sony: 4,3"

5S: 4"

Nekem 4,5"-ig amit használni tudnék kényelmesen. Szóval lg g3-mal meg stb tepsi fonokkal inkább ne próbálkozzatok.

Amire használnám, Fényképezés(első hátsó kamera) Fontos!

3-4játék bár sztem minion rush subway meg RR3 azt mind2 simán viszi.

Másik FONTOS zenehallgatás fülessel (Beats fülesem van) Melyikkel szolna jobban? Mert olvastam h a Compactnak szar a hangzása ami nálam fontos mert zeneb*zi vagyok. Ez igaz?

Vízállóság jó pont de 18év alatt egy telefonom se esett vízbe nem most fogom elkezdeni szoval ez se érdekel.

Lényeg a Kép,Zene,Játék,Gyors,akadásmentes,ne fagyjon, 2-3hónap után ne keljen szervizelni, egy leejtéstől ne törjön szarrá. ne karcolódjon.

Melyik kapja tovább a frissítéseket?



2014. szept. 1. 16:16
 1/3 anonim válasza:
Amiket leírtál pl. fényképezőgép, stb. azok alapján egyértelműen a Sony z1 Compact... Meg különben is, én is ilyet fogok venni. Egyedül az ami az Iphone mellet szól az a op. rendszer, az IOS, de ez szubjektív... Neked melyik jön be jobban az IOS, vagy az android? Én csak az utóbbit próbáltam még. Még annyi, hogy az Iphone divat teló és hamarosan jöhet a 6, ekkor az 5s egyrészt: Jóval olcsóbb lesz. Másrészt: Nem lesz olyan "menő".
2014. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
S5 mini
2014. szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem is kérdéses, egyértelműen a Sony! Hardveresen sokkal erősebb, nagyobb a tárhelye, jobb a kamerája is. Igaz, hogy hiába 20,7 vs. 8 MP, aminél tudjuk, hogy nem csak ezek az értékek számítanak, de annál részletesebb a kép, minőségre pedig szinte nagyjából egyforma jók!

Hülyeség, hogy a Compactnak sz#r a hangzása, pont, hogy a Sonyké az egyik legjobb a hangzásjavító (Walkman) miatt. Bár az SP a legközelebbi Sony, amivel találkoztam és volt alkalmam letesztelni a hangzását, de szerintem ebben nincs különbség márkán belül.

Ami pedig a szoftvert illeti, lehet, hogy kicsivel tovább lesz frissítés az iOS-ra (talán, nem biztos), de az Androiddal viszont sokkal több dolgot tudsz csinálni, szinte végtelenek a lehetőségeid, és manapság elég sok telefonon van 4.3-as.

Na és persze arról nem is beszélve, hogy a márka felára az Apple-nél irreálisan magas, az iPhone árának kb. 70%-a azt tartalmazza, a Sony viszont korrekt, ár-érték arányban is sokkal jobban megéri, mivel, nem csak jobb, de sokkal olcsóbb is!

2014. szept. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!