Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik érdémesebb megvásárolni...

Melyik érdémesebb megvásárolni ha az alábbi tényezők a legfontosabbak? Sony xperia sp|s|p .

Figyelt kérdés
Nos első okostelefonomra költenék, de már fél éve tanulmányozom a mobiltelefon világot. Sok mindent tanultam, hardveres és egyéb téren is, szóval nem egy belépő egyedet szeretnék vásárolni.A legfőbb tényezőim: android,internet,kamera,hardver,HD kijelző. Ezeket pár szóban kifejteném: Nem szeretnék wp-s telót, mert gyakran állítgatok a beállításokon, meg egyszerűen nem jön be nekem a wp.Az hogy pontosan milyen android az mindegy, habár a legújabb ne legyen mert az még nem tökéletes.Internet,nem napi 24 órában de gyakran főleg délután az otthoni wifi mellett sokat szeretném használni.Emelett jó lenne ha bármilyen közegben a leggyengébb wifire is fel tudna csatlakozni.Kamera, sokat fotóznék vele, de mivel van nikon dslr gépem ezért nem fontos hogy hiperszuper részletgazdag fotókat csináljon.A mostani gombos telóm 3.2 megapixeles és megvok elégedve vele, de most jó lenne elérni az 5 megapixelt.A HD kijező nem fontos, de szeretném ha szépen játszana le videókat.A full HD-tmár nem tom megfizetni.A hardver,hát mivel android párti vagyok nem zavar ha néha megakad vagy szaggat,de alapvetően gyors legyen.Elsősorban Sony termékekre volnék kíváncsi,pontosabban xperia típusokra. Az SP nagyon tetszik, de úgy tudom, hogy gyenge a internetelérése. Mindenre vevő vagyok, én eddig az s|p|m|l|m2 telókat néztem meg alaposabban, de ha tudtok jobbat akkor lécci írjátok le.Jöhet akár Samsung is, de azokkkal az a bajom, hogy gyorsan lemerül(tudom netezve a sony is lemerül fél nap alatt), de épp ez volna az uccsó szempont, hogy bírja sokáig.Telefonáli és sms-ezni nem igen szoktam szóval csak a rádiózás meg a netezés merítené.Előre is köszi a válaszokat, ha kell több infóval tudok szolgálni pl.hol néztem utána a telóknak stb.

2014. szept. 1. 18:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Kimaradt belőle, hogy bővíthető memórájú legyen!Ez nagyon fontos számomra, továbbá lehet microSIM-es, de nanóst nem igazán szeretnék.Továbbá pár órát biztosan játszanék vele, szóval ez is merítené.
2014. szept. 1. 18:43
 2/2 anonim ***** válasza:
M2
2014. szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!