Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak szerintem teljesen...

Csak szerintem teljesen élvezhetetlenek a telefonos játékok?

Figyelt kérdés

A "formátumuk" miatt egyiket sem tudom élvezni, ugyanis:

tobbségukben van egy olyan funkció hogy tudsz venni pénzért életet, új fegyvereket. stb, ezzel pedig pont hogy élvezhetetlenné teszik az egészet.

A régi pl pc-s játékokban pont az volt a pláne hogy volt max 5 életed és addig jutottál el a játékban ameddig tudtál - vagy max rejtett helyekről tudtál kódokat osszeszedni vagy max mentések voltak segítségnek - és pont ez adta a varázsát hogy végigvidd.

na jó, egy kivétel van, a flappy bird, az pont az egyszerűsége miatt élvezhető, de manapság minden telefonos játék simán végigjátszható.

Nem értem pl a Chickenboy nevű játékot sem. alapból egy rohadt nagy játék, van 90 pálya, ebben kell kinyírni az ellenségeket és ezért "aranypénzt" kapsz és ezeket ha szépen gyűjtogeted fejleszheted a fegvertárdat. na de lehet venni 1500 ft-ért kb másfélmillió virtuális pénzt, és miután "kimaxoltad" az oszes fegyverarzenált, már nincs a játékban élvezet olyan konnyű lesz /szó szerint dogunalmas lesz mert meg sem tudsz halni/, ráadásul "el sem lehet kolteni" aztán a tovább szerzett virtuális játékpénzt ha már minden megvan, utána már csak gyűlik a végtelenségig, szóval ez kibaott unalmas .

gondolom a tobbi ilyen játék is hasonló, mi értelme van így???

ráadásul "kamuéletek" vannak, tehát ha mind a 10 élet oda akkor tíz percet kell válni a lenullázás után hogy egy élettel feljebb menjen , szóval nem is lehet igazán soha "véglegesen" meghalni hogy aztán káromkodva a legeslegelejéről kezdhessem az egészet

ja ráadásul ha lenullázódtál, felajánlja hogy vehetsz tíz életet kb 1500ft ért asszem, de vazzeg ki az a hulye aki kolti ilyenekre a pénzét? nncs logikája a játék készítőinek hogy várok 10x10 azaz száz percet és aztán megint lehet játszani.

szr hogy nincsenek ilyen jó kis klasszikus szivatós játékok /ezér is szívesen játszok hónapok óta a flappy bird-del/

na de akkor is a beszt gém evor a Prehistorik 2

:D



#játék #Android #Sony #chickenboy
2014. szept. 1. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is azok, bar Sudokuval en el tudok szorakozni.
2014. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
igen ez nagy baj. nekem se tetszenek ezért egyes játékok, manapság nem azért csinálnak játékokat, hogy szórakozzanak, hanem hogy pénzt keressenek vele. Meg a prémiumoknak is csak fizetnek és kész nem kell semmit se csinálniuk...
2014. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ja... ezért szoktam is le róluk szinte teljesen.

de ha tudtok valami olyasmit ami élvezhető akor azt szívesen várom

a sooku az szerintem is király bár nekem túl statikus :D

2014. szept. 1. 20:37
 4/5 anonim ***** válasza:
szinte az összes ingyenes játékban van inapp purchase, a szomorúbb inkább az, hogy néha már a fizetős játékoknál is...
2014. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem ilyen "hány életem van" lövöldözős szarokkal kell játszani, hanem minőségi logikai játékkal, pl. ezt a pda-n sokat nyomtam :)

[link]

2014. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!