Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5-ösön, hogy kell úgy...

Iphone 5-ösön, hogy kell úgy zenét hallgatni, hogy net nélkül és ingyenesen?

Figyelt kérdés
Mármint nem letölteni akarok itunesról mert hallottam olyan ,hogy az fizetős hanem van ilyen lejátszási lista azt ,hogy kell létrehozni,ingyenes-e illetve ott is bármikor bármelyik számot belerakhatom/letölthetem?
2014. szept. 1. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

amire te gondolsz, az mondjuk a deezer vagy spotify, de ezeknél előfizetés kell, hogy mondjuk tudd offline módon hallgatni(persze előtöltve az összeállított lista dalait).

de amúgy meg miért nem raksz rá gépről?

2014. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
63%
Van egy olyan alkalmazás h itube ami olyan mint a you tube csak amikor van wifi akkor megnézed a klippet és berakod a kedvencek közé vagy vmi lejátszási listába és mikor nincs wifi akk is meg tudod hallgatni a számot úgy h még a klippet is látod. Remélem tustam segíteni... :)
2014. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jah igen, tényleg.
2014. szept. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:).

Igen a gépen is gondolkoztam de az Itube az amit kerestem:).

2014. szept. 2. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!