Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan alkalmazást keresek...

Olyan alkalmazást keresek androidon, amivel jelszavas védelmet adhatok a gyári beállítások visszaállításának. Ötletek?

Figyelt kérdés
Elsőre az App Lock-ot találtam mindenféle formában, de amit leszedtem, csak olyat tud, hogy magát a beállításokat védi le. Így pl új wifi-hez is be kell írni, én meg direkt ezt szeretném elkerülni. Valakinek van javaslata (+ link hozzá)?

2014. szept. 1. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Minek? Felesleges.

Resetelni (gyári beáll. visszaállítani) anélkül is lehet, hogy elindulna az android, ehhez még a Beállítások-ba sem kell belépni, hiába védenéd le ott.


(esetleg valami gyerekzárat szeretnél?)

2014. szept. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem gyerekzárnak kellene, inkább óvintézkedés a társadalom legalja ellen, pl lopás esetére... Az ilyen emberek nagy része még bekapcsolt állapotban sem jut el a factory reset-ig, de nem is szeretném meghagyni a lehetőséget nekik. Használják csak a telefont, töltögessék fel a csodás képeiket saját wifivel, de a Cerberus is maradjon rajta... Tehát ha valaki tud ilyen alkalmazást, annak a segítségét szívesen fogadom.
2014. szept. 2. 10:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Mint írtam, felesleges, így levédeni nem tudod, a resethez még bekapcsolt telefon sem kell.


[link]

Method 2

2014. szept. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Felfogtam elsőre is, azért tettem hozzá a mondandómhoz a "társadalom legalja" kifejezést. Tudom, milyen népcsoporttól szeretném megvédeni a telefonom, és biztos vagyok benne, hogy ők nem képesek ilyen mutatványokra kikapcsolt telefonnal. Ha valami okosabbnak adják oda, addig is időt nyerek. Tudom, szerinted továbbra is felesleges, az én lelkemnek viszont jót tenne.
2014. szept. 3. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!