Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Édesanyámnak keresek telefont....

Édesanyámnak keresek telefont. Most egy érintős sony ericsonja van még, azt hiszem Xperia X8, de lassan kezdi megadni magát. Mit tudnátok ajánlani helyette?

Figyelt kérdés

Szerintem ilyen 35-40.000 lenne a maximum limit, de lehetőség szerint minél olcsóbb, de azért még használható készüléket szeretnék. Alap dolgokra kell csak, fényképezget néha, meg telefonozik, esetleg wifin net.

Én a nokiákat néztem, lumia 520-530at.

Andriodos készülékektől tartok kicsit, mert ebben az árban 512 memóriával vannak általában, és a tapasztalataim alapján azt nagyon hamar felzabálja a rendszer.



2014. szept. 2. 12:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!