Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes így megvenni?

Érdemes így megvenni?

Figyelt kérdés

HTC desire 816.

75 ezerért tudnám megvenni egy gsm webshopjabol de nincs benne magyar nyelv és csak aksit adnak hozzá.

Nem olyan drága szerintem egy töltő meg USB kábel de a magyar nyelv problémáját mivel tudnám megoldani?


2014. szept. 2. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Magyar nyelvet ROM cserével meg tudod oldani.
2014. szept. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De akkor ugrik a garancia nem?
2014. szept. 2. 13:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, de valoszinuleg a telefon hasznalhato magyar nyelv nelkul is.
2014. szept. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Használható természetesen de nem vagyok nagy angol zseni, sőt...a nagyon alapokat ugye tudom de, ha kiír valami más szöveget nem tudnám értelmezni ez biztos..és vagy angol vagy német nyelvű nem tudom már pontosan.

Nem tudom mit csináljak most :S

2014. szept. 2. 14:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ugrik, ha hivatalos ROM-ot teszel fel, amit a gyártó adott ki és abban van a magyar nyelv. Akkor meg marad a gari ugyan úgy.
2014. szept. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor majd rákérdezek az itteni GSM-ben, ha esetleg emellett döntök, hogy tudnak-e rátenni egy másikat amit a gyártó adott ki mert én totál 0 vagyok az ilyen dolgokhoz meg sem próbálnék neki kezdeni mert papír nehezék lenne belőle :S
2014. szept. 2. 18:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt is ki kell fizetni ugyan úgy, ha ők csinálják... :D
2014. szept. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De legalább profikra bíznám akik értenek is hozzá kérdeztem most és vagy 4 ezret kérnek el, ha találnak hozzá romot.
2014. szept. 2. 19:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk annyi nem sok érte. Annyiért bőven megéri. Szervizbe pofátlanok, képesek lehúzni 10 ezerrel.
2014. szept. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!