Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a gond a samsung...

Mi lehet a gond a samsung galaxy s3-mal?

Figyelt kérdés

Egyfolytában ki-be kapcsolgat megállás nélkül. Kikapcsolom magamtól és automatikusan bekapcsol. Beírom a pin-kódomat lefagy és pár másodperc után kikapcsol, és újra be. Ez megy körbe körbe. Próbáltam sokáig tartani a kikapcsolás gombot akkor is bekapcsolt. Kivettem az akkumulátort, visszatettem ugyan ezt csinálja.

Skype-t frissítettem legutóbb google play-ről meg shazamot. Azóta csinálja megállás nélkül. Mi lehet a gond? Mit csináljak vele?


2014. szept. 2. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Mert az s3 egy bugos szar
2014. szept. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :D de attól még egy csomó pénzt adtam ki érte és nagyon nagy szükségem van rá :(
2014. szept. 2. 21:45
 3/8 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen (Samsung Galaxy W).

Van rá garancia?

Ha igen, vidd vissza a boltba, hogy cseréljék ki.

Ha nem, vidd szervízbe oprendszer újratételéhez. Ha azt mondják hogy processzor csere, (mert valószínűleg ezt fogják mondani,) ne higgy nekik, hanem vidd másik szervízhez. Ha ott is ezt mondják, akkor van a baj. Fel kell küldetni Pestre aaa Mostmegnemmondomanevét céghez, ahol 15000.-ért (+szálítás) procit cserélnek. De ha sokallod, a gyártóhoz vissza kell küldeni, hogy kezdjenek vele valamit. Azt már nem tom hány 1000HuF.

2014. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mielött bárhova is rohannál csinálj egy hard resetet.Nem kell itt semmit sem cserélni.Nyomsz egy hard resetet aztán ha az nem segít akkor mehetsz szervizbe.
2014. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megvan a gond, megcsináltam (lehet, hogy csak ideiglenesen). Kivettem a memóriakártyát. Memkártya nélkül tökéletesen működött, csak azok az alkalmazások nem mentek amik a kártyán voltak. Betettem csak a kártyát kártyaolvasóval gépbe, letöröltem a shazam és skype programot, visszatettem és tökéletesen megy. Ilyen dolgok is okozhatnak efféle problémát ??
2014. szept. 2. 22:14
 6/8 Gugu Gabor ***** válasza:

Nem kéne, de minden lehetséges sajnos, a lényeg hogy megoldottad.

Ha még mindig gondod van vele akkor javaslom hogy a "szakmaibb"

pdafanclub vagy mobilarena forumjain érdeklődj

2014. szept. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen! :)
2014. szept. 2. 23:23
 8/8 anonim válasza:
Talán hard reset megoldja
2014. szept. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!