Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace2 mobiltelef...

Johnny641 kérdése:

Samsung Galaxy Ace2 mobiltelefonról lenne szó és az a problémám, hogy néha a másik fél nem hall engem, de én mindent tisztán hallok. Nem mindig van ez így, csak néhány esetben. Van valakinek ötlete?

Figyelt kérdés
Néha segít, ha újrahívom a másik felet, vagy kikapcsolom a készüléket és vissza.Csináltam egy "Gyári állapotra visszaállítás"-t, ne tudom, ettől várhatok javulást?Köszönöm előre is!

2014. szept. 3. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű várhatsz, ha nem, akkor ráfér egy szoftverfrissítés.
2014. szept. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Ma bevittem egy Samsung hivatalos szervizbe a készülék ugyanis még garanciális -, és ott is szoftverfrissítést végeznek rajta. Illetve még azt a tanácsot kaptam, hogy cseréltessem ki a szolgáltatóval a már régi SIM-kártyámat, mert az is okozhat ilyet. Főleg, hogy olyat is művel a telefon, hogy elveszti a térerőt néha.
2014. szept. 4. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!