Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 6 megjelenése után...

Az iPhone 6 megjelenése után csökkenhet a 4S ára szolgáltatóknál?

Figyelt kérdés
Vagy amint kijön a 6, nem is lesz kapható?

2014. szept. 3. 21:38
 1/6 bp1985 ***** válasza:
Senki nem tudja ezt.
2014. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az, hogy kapható lesz, azt nem tudom, ha igen, akkor az ára vissza fog esni, pont úgy, ahogy az 5, az 5S, mivel a 6 lesz a legértékesebb... vagy az 1 centivel hosszabb, de ez már magánvélemény :)
2014. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak amiatt érdekelne, mert kb. a 4S kategóriába szeretnék mindenképpen iOS-os telefont. Gondolom az 5C ára azért annyit nem fog csökkeni, hogy annyi legyen, mint most a 4S, viszont ha az meg nem lesz kapható, akkor nem tudom mit csinálok.
2014. szept. 3. 21:46
 4/6 anonim ***** válasza:
4S egy 3 éves telefon, várhatóan iOS8 lesz az utolsó operációs rendszer frissítés, amit meg fog kapni. Szerintem a közeli jövőben ki fogják vezetni a piacon, és lesz helyette iPhone 5c. Ennek ára - Magyarországon legalábbis - aligha fog 4S mostani szintjére csökkenni, de erről gyenge forint is gondoskodik...
2014. szept. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4s-t kivezetik a szolgáltatók, az 5c lesz helyette

(a 4s most akciós, amíg el nem fogy)

2014. szept. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4S már nem éri meg. 3 éves modell és akad rajta már az IOS 7 is.
2014. szept. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!