Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha én ingyenes alkalmazásokat...

Ha én ingyenes alkalmazásokat akarok letölteni ITunes-sel Iphone 4s-re, akkor miért kell kitölteni a kártyaszámomat?

Figyelt kérdés
Nincs is Visa kártyám, akkor hogy a fenébe töltsem ki, és a lakcímemet sem szívesen adnám ki. Valaki tud segíteni? Az ingyenest miért nem lehet csak úgy letölteni??.....

2014. szept. 3. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg, ha ingyenes játékot akarsz letölteni, és annak kapcsán próbálsz regisztrálni, nem fogja kérni a bankkártya adatok rögzítését. Így próbálod?

(Egyébként nem csak Visát fogad el, de ez most részletkérdés.)

2014. szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam, de amikor a bankkártya részhez érek, akkor nem fogadja el, ha arra megyek, hogy None, vagyis, hogy nincs bankkártya. Nem nagyon értem. Elvileg ingyenest akarok letölteni, akkor minek nekik bankkártyaszám??
2014. szept. 3. 22:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én annak idején így regisztráltam, de nem sokkal utána megadtam, mert vásároltam. Viszont nem értem, megjelenik a "none", de nem engedi elfogadni? (Általában meg sem jelenik.)
2014. szept. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2014 márciustól nem lehet magyarországi store-ba kártya nélkül regisztrálni, add meg az adataid, nem fognak visszaélni vele
2014. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!