Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Note 4 vagy LG G3?

Samsung Galaxy Note 4 vagy LG G3?

Figyelt kérdés
Érdemes várni a Note 4-re? Kamerában melyik a jobb?

#Samsung #Galaxy #g3 android
2014. szept. 4. 08:16
 1/6 Come back ***** válasza:
A Note 4 kamerája jobb (16 megapixeles). Csak a Notenak van tolla. Ez már egy jó indok a vásárlásra és mivel csak tegnap volt a premier, keveset lehet még tudni róla. Korán tetted fel a kérdést
2014. szept. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 F.S.G. ***** válasza:
LG G3 állítólag nagyon sok panasz van a Samsung telefonokra nekem LG G2 van és semmi baj nem volt még remélem nem is lesz vele baj én a helyedbe LG-t vennék Samsungot semmi féle képpen :) De szerintem azt vedd meg amelyik jobban tetszik az lg g3 ban az a jó hogy a hátlapján vannak a gombok ami nagyon tetszik nekem nagyon hasznos gomb viszont a Samsung N4 nél van toll ami megint csak hasznos
2014. szept. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Come back ***** válasza:
0%
Nem értek egyet. Nekem csak Samsungjaim voltak és semmi gond nem volt velük. Ilyen árkategóriában megbízhatóak a telefonok. Ja és az LG-t nem lehet feltölteni fél óra alatt 50%-ot. :) [link]
2014. szept. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 F.S.G. ***** válasza:
Ės ki nem sz*rja le hogy fél óra alatt 50 % ig töltődik egyébként akkor ha neked nem tetszik akkor rakd repülő üzemmódba mert gyorsabb töltödik
2014. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

note 4-nél ne legyen az az indok, hogy "van tolla" persze jó muri, de szerintem kevesen használják tényleg nap mint nap

én már jobban szeretem az LG-t, de mindkettő jó telefon természetesen :D

mindenképpen próbáld ki a G3-mat ha tetszik, szerintem felesleges várni még 2-2ésfél hónapot a note4-re

ez a saját véleményem

egyébként elég "menő" az LG lézeres távolságérzékelője :D

2014. szept. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Come back ***** válasza:
0%

Nos, aki nem tudja, hogy mit jelent egy bazi nagy 3200 mAh akkumulátort ilyen gyorsan feltölteni az menjen vissza az általános iskolába fizikát tanulni vagy Legyen egy ilyen kaliberű telefonja, mielőtt ilyen szűk látókörű és hülye!

Az S pen nagyon hasznos még az átlag alatti felhasználó számára is. Gondoljunk csak abba a szituációba, amikor fel kell írnunk valami fontosat, amit a telefonban mondanak és soha nincs kéznél toll! Ilyenkor csak előveszed az s pent és bekapcsol a jegyzet és gond nélkül rögzíteni tudod. Ez más telefonnál nem lehetséges vagy körülményes. A toll a precíz szerkesztést támogatja. Persze, igaz, hogy hülyéknek nem javasolt a Note!

2014. szept. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!