Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt a telefonom...

Miért csinálja ezt a telefonom (iPhone 4S)?

Figyelt kérdés
Új, szóval iOS 7 volt rajta gyárilag. Múltkor mikor hívtak, megjelenítette a zöld és a piros gombot a képernyőn, ma pedig csak a hívásfogadást. (Tudom, hogy ilyenkor a főgomb 2x megnyomásával lehet kinyomni, de akkor is furcsa.. Hogy előtte meg volt külön piros gomb, amivel ki tudtam nyomni a hívást.)

2014. szept. 4. 14:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és nem frissítettem szoftvert a 2 hívás között.
2014. szept. 4. 14:40
 2/5 anonim ***** válasza:

ez teljesen normális

hol van piros gomb hol nincs

egyszer gombbal tudod felvenni egyszer úgy hogy elhúzod az ujjad

biztos van benne valami rendszer, én még nem jöttem rá

de elég idegesítő

2014. szept. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
attól függ, le van-e zárva a telefon vagy nem. ha le van zárva, akkor mutatja mindkettőt, de ha épp fel van oldva, akkor csak a fogadást mutatja. a miértjét én sem tudom...de igen, ezt direkt így csinálták.
2014. szept. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam. Igaz, de pont fordítva. Ha épp fel van oldva, akkor mindkettőt mutatja, ha le van zárva, akkor csak a fogadást.
2014. szept. 4. 17:08
 5/5 anonim ***** válasza:
értem :D mondjuk így hirtelen nem voltam benne biztos, de a lényeg végülis ez :)
2014. szept. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!