Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia z1 -t hol lehet...

Sony xperia z1 -t hol lehet újat vagy nagyon jó állapotút kapni, olcsón ( 100 alatt)? Vagy kinek van eladó olyan telefonja?

Figyelt kérdés
sehol nem találok, olcsón vagy olcsóbban olyan telefont, de nagyon tetszik, de sajnos nincs annyi pénzem, hogy meg tudjam venni. Ólcsót vagy olcsóbbat 100 ezernél sehol nem lehet kapni? amugy egy vizálló telefonról van szó, sony xperia Z1 , ahogy már írtam.

2014. szept. 4. 15:53
 1/3 altrifla ***** válasza:
2014. szept. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszöönööööm :)
2014. szept. 9. 14:04
 3/3 anonim válasza:
Nem értem az ilyen jellegű kérdéseket... Google-be beírod szépen hogy Xperia Z1 és bumm máris kidobja hogy GSM-boltokba már csak 97000 körül van.. Használtan meg Hardverapró, Vatera... De Google bácsi ezt is megtalálja, nemértem miért ide kell kiírni... ;)
2014. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!