Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ezek közöl melyik...

Szerintetek ezek közöl melyik a legjobb telefon?

Figyelt kérdés
Igazából ezeken gondolkozom:Iphone 4 S,Samsung Galaxy S4 mini,vagy S4,esetleg S3,és ami nekem nagyon tetszik Sony Z1 Kompakt.De sajnos csak akkor kaphatom meg ha lemegy 100000 forintra...Az Xperia U-mat cserélném le és nagyon tetszik a Sony.Anyukámnak Galaxy Yongja van ő szereti,apámnak meg S4 minije és is szereti,de én nem vagyok annyira Samsungos:(Az applen gondolkodom még de az se tetszik annyira.Ti melyiket választanátok és miért?Apám azt mondta,hogy max. 70000 ezret ad érte(de ha nagyon nyígok neki feltornázza 90000-80000-ra),de még Anya is beleadna,meg én is.szerintetek a Z1 kompakt lefog menni Karácsonyra 100000 forintra?
2014. szept. 4. 17:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Elírtam Anyának Galaxy Youngja van.
2014. szept. 4. 17:44
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nexus 4, Moto G 4g(ennel meg marad egy kis penzed) vagy valami jo Nokia.
2014. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!A Nokiák már nem tetszenek egyáltalán,a Motot meg nem ismerem,az is valami kínai?Egyik osztálytársam Alcatel Idol minit vett,az egy nagy nulla,az én U-m sokkal gyorsabb,szebb képeket készít."Ilyen kínai" telefonokat nem szeretnék.
2014. szept. 4. 18:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Motorola. Nem hallottal rola?

[link]

2014. szept. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

a Z1 kompakt és a Z1 teljesen ugyanabban az árban van (a z1-nek nagyobb a kijelzöje mint a z1 kompaktnak)

interneten vásárolj telefont,sokkal de sokkal olcsobb mint az uzletekben

a Z1-et mar most megtudod venni 99 150 Ft-ért


[link]

2014. szept. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen,de azok nem "bontott" csomagok?Utángyártott nem kell,Iphonenál hallottam olyat,hogy megvette a telefont 156000 ezerért és utángyártott klónt kapott.
2014. szept. 5. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!