Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt most komolyan gondolta a...

Ezt most komolyan gondolta a Sony?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag féléve hogy kiadták a Z2-t erre máris itt a Z3.Ez a sietség még oké is lenne ha legalább valami változás történt volna a Z2-höz képest.De ez mi??Full ugyanaz a hardver,ugyanaz a kijelző,minden ugyanaz.Kérdem én ezek után mi értelme volt kiadni a Z3-at?Már a Z1-Z2-nél se történt sokminden de ott legalább elmondhatták hogy Snapi 800-ról Snapi 801-re váltottak.De itt?

2014. szept. 4. 18:03
 1/8 anonim válasza:
Hat azert mert unatkoztak nem tudtak mit kitalalni hat z3 legalabb a nev valltozott :D
2014. szept. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Na azért nem teljesen egyformák: bár a processzor valóban teljesen ugyanaz, de az órajele a Z2-ben 2,3 GHz volt, a Z3-ban 2,5 GHz-re emelte a Sony. Ez mellett a tárhely is bővült: mindkettő bővíthető ugyan 128 GB-os microSD-vel, de alapban a Z2-ben csak 16 GB volt, a Z3 választható 16 és 32 GB-tal is.

De a többiben tényleg teljesen azonosak, úgyhogy ha csak nagyon apró, szinte észrevehetetlen módon, de azért van változás, kicsivel talán több, mint előzőleg a Snapi 800-ról 801-re.

2014. szept. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én eleve nem értem a "hisztit". ott a z, de akkor mondjuk a z2-t. tökéletes, mindenre elegendő...nekem ha ez lenne, akkor telibeszarnám, hogy milyen lesz az utódja, hiszen nekem az is teljes mértékben kiszolgál. szóval kár az ilyesmivel foglalkozni is.
2014. szept. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jól mondja az utolsó. felesleges rágódni ezen
2014. szept. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem rágódok ezen csak szimplán nem értem.Most nyilván nem fognak a Sony-fanok sem rohanni hogy megvegyék mert az a +200MHz az lóf. sz.De inkább vártak volna a Z2-vel hogy az dobbantson nagyot,aztán majd bő egy év múlva jöhetett volna a Z3 is.
2014. szept. 4. 20:01
 6/8 anonim ***** válasza:
mondjuk z2-ről lehet nem fog váltani senki, de aki másról, az lehet megveszi a z3at, még ha kicsit drágább is :D csak ugye itt jön az a nagyon elhagyagolható különbség, ami miatt egy fillérrel nem ér többet a z2-nél :D csak ugye ezt sokan nem gondolják végig. :D
2014. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Xperia Z óta fél éve jelennek meg az újabb változatok, nem túl meglepő, hogy megint jött az újabb telefon.


Hogy miért csinálja ezt a Sony, azt nem tudom, mert semmilyen szempontból nem látom az értelmét

2014. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk nekem ezek már nagyon drága telefonok! Nekem már a sima Z is nagyon szuper, ilyet akarok majd venni (életem első okostelefonja lesz :D), hardveresen az is bivalyerős, ráadásul arra is van (vagy csak lesz, nem tudom, ki jött-e már rá)) 4.4 KitKat frissítés. Ha mindent gond nélkül visz, felesleges több pénzt adni, ha nem éri meg a drágább teló!
2014. szept. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!