Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázott a telefonom, tudok...

Beázott a telefonom, tudok valamit csinálni vele?

Figyelt kérdés
vízbe ejtettem a telefonomat. max 3 mp ig volt benne, utána egyből szétszedtem, mivel csak pár óra múlva volt rá lehetőségem akkor szárítottam meg hajszárítóval. az után jó is lett, de nem tölt. ezzel lehet valamit kezdeni? decemberben jár le a 2éves hűségnyilatkozat akkor tudok újat venni. de már a képernyő is be van törve néha magától kikapcsol stb. egyébként samsung galaxy mini2-ről van szó.

2014. szept. 4. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Telefont bármikor tudsz venni. Nem kell szolgáltatótól függeni.
2014. szept. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen lehetne így.... de csak karácsnyra kaphatok

14 vagyok :DD

2014. szept. 4. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:
nem tudsz mást csinálni.
2014. szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
öcsém. telefont nem szárítunk semmilyen esetben hajszárítóval, egy tál rizsbe tesszük minimum 24 órára.
2014. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bp1985 ***** válasza:
Hajszárító az kifejezetten okos dolog. Majdnem ugyanaz, mintha visszatetted volna a vízbe...
2014. szept. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!