Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Xperia Z1 és a 2...

A Sony Xperia Z1 és a 2 között mi a különbség?

Figyelt kérdés
tudom hogy a 2 nagyobb és jobb képet csinál. a vízállósága jobb? mit tud amit az 1 nem? Melyiket érdemesebb megvenni?

2014. szept. 5. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
A Z2 processzora, videókártyája(azaz GPU-ja), RAM-ja, hangszórója, kamerája, a dobozban levő felszereltsége és képernyője jobb. Nem jobban vízálló, ugyanannyira az, de a Z3 már jobban vízálló.
2014. szept. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
természetesen HW-ileg jobb a Z2 de olvastam h. gagyibb, romlósabb ill. könnyebben ázik. de van benne heatpipe ugyh. az sztem egy jo megoldás de amiatt meg melegszik az egész mobil. de ezeket csak netről olvasgattam ugyh. lehet h. nemigaz.
2014. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha bármelyiket megveszed, vállalnod kell a Sony minőséget.
2014. szept. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!