Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudok tutira új IPhone 5...

Hol tudok tutira új IPhone 5 klónt rendelni? Többi lent!

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék IPhone 5-öt! Hogy miért klónt?? Egyszerű! Leginkább a kinézete fogott meg ennyire, de igazit semmiképp se akarok az ára miatt! Igen tudom, rengeteg panasz van a klónra, de ebbe most ne menjünk bele...

Szeretnék a klónról pozitív véleményeket (akinek van), és, hogy hol tudok rendelni!

Jahh és nem menőzni akarok vele...még mielőtt pár iq bajnok azt gondolná!

Szóval akinek van Klón az írja le a pozitív tulajdonságait...negatívat olvastam, hallottam eleget!


2014. szept. 5. 16:23
 1/3 anonim válasza:

iPhone 4 klón volt eddig csak a kezemben, amire való, arra használható volt. Ezt egy keleti noname márkájú volt, talán Nonem vagy Nonam a neve (nem tudom már pontosan, de itthonról csak rendelni lehetett). Abból a "márkából" voltak iPhone 3-ashoz is hasonló telefonok, ha kicsit utánanézel biztos fogsz találni 5-öst is.


Pozitív vélemény tényleg jóval kevesebb van, de szerintem az olcsóság az, ami miatt vonzza a vásárlóit.

2014. szept. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

"amire való, arra használható volt"

Ezt arra értettem, hogy telefonálásra jó, még egyes esetekben különböző alkalmazások futtatására is.

2014. szept. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha mégis nem menőzésre kell akkor minek?

Kb tudsz rajta telefonálni meg sms-t küldeni.

Erre egy Nokia 3310-es is megfelelő. De még az is jobb a klónnál.

Klónt venni olyan mint víz nélkül húslevest főzni.

Ink gyüjtsed a pénz oszt vegyél egy normálisat, hidd el nemfogod megbánni, mert nagyon jó telefon az iPhone. :)

2014. szept. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!