Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » OnePlus One vs. Sony Xperia Z2?

OnePlus One vs. Sony Xperia Z2?

Figyelt kérdés

2014. szept. 5. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
1+1
2014. szept. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Sony Xperia Z2
2014. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
One plusone
2014. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
OnePlus One
2014. szept. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hehe, és z3 vagy z2?
2014. szept. 5. 22:02
 6/12 anonim ***** válasza:
4%
Lumia 930
2014. szept. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sony Xperia Z1 Compact
2014. szept. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem foghatsz mellé, de nyilván ha van lehetőséged, akkor válaszd a Z3-at mert szerintem az per pillanat a legjobb. (Az esetleges hülyeségekért, hibákért, véletlen félrevezetésért a válaszadó felelősséget nem vállal). Amúgy viccet félretéve ma már ha drága telefont veszel. Kb a képernyő méretében kell csak söntést hoznod, mert mindegyikben olyan hardver van, mint egy átlagos-picit átlag alatti gépben. De én egy nagy SONY fan vagyok, engem már nem lehet meggyőzni.
2014. szept. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Enis egy nagy sony fan vagyok. A z2 ujgsm-nél 150k és én csak ennyit tudok kiadni telora és azért kérdeztem, hogy melyiket érné megvenni. Mert ha hardverileg nincs különbség, akkor nyilván nem veszem meg a dragabbikat. A külső sem lényeg mert mindkettő gyönyörű és az tetszik a 2-ben hogy fennt középen van az az értesítő fény. 3-nál ugye bal fennt potty. Amúgy elvarasaim, hogy a mostaninál gyorsabb, erősebb "tisztább" legyen, ne legyen gond vele 2-3 évig, szép kijelző, szép képeket csináljon<- de ezzel nincs probléma, lehet oneplus vagy s5-ös szebbet csinál, de engem csak sony érdekel! :)
2014. szept. 6. 11:04
 10/12 anonim ***** válasza:

S GSM-es Z2 höz nem adják a zajszűrős fülest, illetve a töltő is adapteres. Ha ezekkel hajlandó vagy kompromisszumot kötni, akkor hajrá! :D


Ettől függetlenül a Z2 kamerája jobb, és maga a telefon is bővíthető memóriakártyával, ezen túlmenően max a szoftverben lesznek különbségek.

2014. szept. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!