Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a Samsung S3 jó...

Szerintetek a Samsung S3 jó telefon?

Figyelt kérdés
Örülnék,ha olyan is írna,aki ezzel a készülékkel rendelkezik. Nem vagyok kíváncsi az "xy"telefon jobb típusú válaszokra,hiszen engem ez a rípus érdekel.

2014. szept. 6. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó telefon ez, ha karban van tartva a szoftvert, és nem pakolna rá mindenféle felesleges baromságot, valamint nem Kiessel frissítik le, hanem Odinnal tesznek fel rá egy jó ROM-ot, akkor jó egész jól használható telefon.
2014. szept. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Elég jó kis telefon, szerintem még egy pár évre(1,2) megfelelő ha játszani akarsz akkor arra is. Netezni főleg, közepes nagy kijelzője van, nekem a vastagsága miatt és a nagyon kerek "sarkai" miatt nem nagyon jött be, de azt eltéve egész jó kis darab! Persze ha újan veszed akkor van jobb választás is, mert használtan lehet jobbat is venni már!
2014. szept. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!