Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z - Huawei Ascend...

Sony Xperia Z - Huawei Ascend P6 - HTC Desire 816 - Xiaomi Redmi Note? Melyiket érdemes megvenni most, ha csak ez a 4 telefon jöhet nálam számításba? Jelenleg Samsung G. Note 1-em van.

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 08:40
 1/10 A kérdező kommentje:
+LG G2
2014. szept. 7. 08:46
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az eredeti kerdesre Xperia Z a valasz, az egy minosegi komoly telefon, a masik harom kevesse.


De ha a G2 is benne van a pakliban, akkor az a nyero. Brutalis 3000 mAh-s akku, 2.26 GHz-es Snapdragon 800, rendes kivitelezes.

2014. szept. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az eredeti lenne úgymond az alap a G2 majd csak utána de az már 90 ezer a Z pedig 80..jó az a 10-es már se ide se oda de most nagyon gyűjtenem kéne másra is csak megveszik a mostanit ezért valami komolyat akarok venni..így lehet a G2 mégiscsak felejtős marad és a Z mellett voksolok én is.
2014. szept. 7. 09:12
 4/10 A kérdező kommentje:
esetleg 5 ezerrel drágább a Z-nél 5 ezerrel olcsóbb a G2-nél a Nexus 5..az milyen ezekhez képest?
2014. szept. 7. 09:14
 5/10 anonim ***** válasza:
A Z és a G2 közül egyikkel sem foghatsz mellé. Én úgy gondolom, csak az ízléseden múlik. Bár én a SONY-t választanám, mert a G2 nem bővíthető (legalábbis ahol eddig néztem, ezt írták).
2014. szept. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Valóban nem bővíthető az LG.

Nekem jobban tetszik a Sony Z olyasmi mint egy kis ékszerdoboz igazi "kincs" :)

Csak a kamerájával nem vagyok kibékülve ahogy néztem tesztekből nem valami acélos a teljesítménye a GalaxyNote 1-é pedig elég frankó képeket készít szerintem.

A másik az üzemideje :S Nagyon sokat szoktam netezni igaz napközben dolgozok akkor nem olyan sokat inkább majd délután és este felé és eléggé hamar leszívja a kijelző az akkuban lévő erőt :S

2014. szept. 7. 10:27
 7/10 anonim ***** válasza:
A SONY Z-nek kiváló üzemideje van (tapasztalat) ha a Stamina Módot bekapcsolod, a másik hogy a kamerája messze alázza még a samsung galaxy S4-ét is. Sokkal életszerűbb képeket készít, mi egy kisfilmet is azzal forgattunk le (iskolai feladat volt). Szerintem jó választás lenne.
2014. szept. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű h Z vagy G2. Minimális gyerekbetegségek mindkettőnél vannak. Egyébként a G2 erősebb, és üzemidőben is jobb. Viszont a Sonynak a Z az egyik legszebb telefonja. Nem tudom, melyiket választanám a kettő közül.

Viszont a Nexus 5 se kutya. A stock droid sebességét és stabilitását egyik gyártói felület se éri be. Annyi, h ennek is Z szintű üzemideje van. Ha nyúzod, 1 nap, ha visszafogott felhasználó vagy 2, ha nagyon ügyesen csinálod, 3 nap

2014. szept. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
75%
Huaweit semmi esetre se vegyél
2014. szept. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Netezek nagyon sokat illetve szeretek fotózni ezért lenne jó ha a kamera remekelne .. Alap androiddal amivel adják szép fotókat készít?

Nekem is jobban tetszik a Sony.. Ráadásul vízálló is ami sohasem hátrány...

2014. szept. 7. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!