Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem egy androidos...

Maestro93 kérdése:

Most vettem egy androidos telefont és 3 fülhallgatóval is kipróbáltam, de mindegyikkel elég gyatra volt a hangminőség, sőt még hangereje is alig volt. Ez mitől lehet? Egy szoftverfrissítés megoldaná? Vagy esetleg más megoldás?

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 09:55
 1/6 anonim válasza:
Attól függ milyen a telefon. Nekem Samsungom van és tökéletes a hangzása. Ha valami kínaid van amit úgy rendeltél ez Ebay-ről, akkor sajnos azt tudom mondani, hogy így jártál. De ha nem, akkor vidd vissza a szervízbe, mert könnyen lehet, hogy gyári hibás és amúgy jó hangzása van. Ja és midezek előtt próbáld ki minimum 320 kbps-os zenével!
2014. szept. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a noname chinás tabletemmal jártam így. 2 fülhalgatómmal is kipróbáltam és mintha kis rádióból szólt volna a hang. Megjegyezném, hogy nem olyen piacon vett 300ft-os fülhalgatóim vannak hanem sony agybadugós és jvc fülbedugós. Szerintem a hangkátya minősége lehet olyan hogy fülhallgatoval nem olyan szép a hangzás. Mondjuk az is lényeg hogy milyen fülessel próbáltad ki, mert mint mondtam vannak ezek a kis piacos fülesek amik elég gyatrán szólnak. Rendes hangszórón keresztűl szép a hangzás?
2014. szept. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, a hangszórón keresztül viszont hibátlanul szól. Pioneer fülessel próbáltam, de tegnap kipróbáltam a phillips fejhallgatómmal is, de azzal se volt túl jó a minőség. Egyébként egy AKAI Glory G3-as telefonom van.
2014. szept. 7. 10:35
 4/6 anonim válasza:
Szerintem akkor a jack csatlakozóval van a gond, vidd el szervízbe.
2014. szept. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha egy normális márkás telefonról van szó, akkor semmiképp sem normális dolog. Egy kínai telefon esetén is általában működik a jack, de ott azért nagyobb számban vannak selejtek.


Vidd vissza a telefont vagy vidd szervizbe, mert szólnia kéne.

2014. szept. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szólni szól, csak elég gyatrán.
2014. szept. 7. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!