Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki már vitte iPhone-ját...

Aki már vitte iPhone-ját szervizbe?

Figyelt kérdés
Ha másfél éve meglèvő iphone5-ömön azt tapasztalom hogy nagyon lassú lett, alig tölt be valamit, és mindenhonnan kidobál akkor ha elviszem apple szervizbe mit tudnak vele csinálni, hogy újra gyors legyen satöbbi és kb milyen árban mozog egy ilyen javítás? Köszi előre is
2014. szept. 7. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
egy egyszerű szoftver frissítés kell neki. Legalábbis ha nem hardveres a hiba, de az csak nem...
2014. szept. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, vagy esetleg letöltessz egy tisztítóprogramot gépre, mondjuk PhoneClean, ugyanis az iOS-en is meg tudnak szaporodni az ideiglenes fájlok, fájlrészletek...én anno, amikor először használtam a programot, majdnem 800 megányi szemetet törölt le, és érezhetően gyorsabb lett, kb felér egy restore-al, viszont nem kell utána újra betölteni egy biztonsági mentést, rárakni a zenéket stb, szóval jó sok idő megspórolható vele.
2014. szept. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Nektek! :)

Megpróbálom akkor ezt a programot, illetve szerintem elviszem ha nem menne. Ha a szoftvertfrissíték szervizben akkor minden képem,appom eltűnik?

2014. szept. 7. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!